Drviče Zvolen - ťažká stavebná technika

Drviče, triediče, čerpadlá, vŕtacie stroje a ostatná stavebná a banská technika

Spoločnosť Ing. Jozef Parobok - ISOP, so sídlom v meste Zvolen, je autorizovaným distribútorom banskej, prepravnej, demolačnej a stavebnej techniky značky Atlas Copco. Spolupracujeme aj so spoločnosťami GIA a BROKK. Na všetky zariadenia, ktoré ponúkame, poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Ponúkame Vám drviče, čerpadlá a iné produkty z oblasti stavebnej a banskej techniky. Získajte bližšie informácie.


AKTUÁLNA AKCIA:

Nová drviaca lyžica od spoločnosti Atlas Copco

Spoločnosť Atlas Copco uvádza na trh sortiment štyroch drviacich lyžíc s montážou na stavebné stroje určený na efektívnu a hospodárnu recykláciu všetkých typov hlušiny na stavenisku. Asfaltový, kamenný a betónový odpad, ako aj ťažobný materiál z baní a lomov je možné rozdrviť a opätovne využiť priamo na stavenisku alebo predať tretím stranám.

Drviace lyžice s montážou na stavebné stroje sú odpoveďou na smernicu EÚ o nakladaní s odpadom, ktorá stanovila zavedenie 70 % recyklačnej kvóty pre stavebný odpad a odpad z demolácií s platnosťou najneskôr od roku 2020. Vďaka drviacim lyžiciam od spoločnosti Atlas Copco sa zníži počet strojných zariadení na stavenisku, ako aj náklady na prepravu a odvoz na skládku. Možno ich používať na všetkých mestských staveniskách, najmä v obmedzených podmienkach.

Hydraulické drviace lyžice od spoločnosti Atlas Copco disponujú širokým uhlom otvorenia a veľkou kapacitou. Výstupnú veľkosť podrveného materiálu možno jednoducho nastaviť na 20 – 120 mm (BC 1500: 20 – 100 mm).

Tento sortiment pokračuje v stratégii nižších nákladov na vlastníctvo, ktorá je charakteristická pre všetky hydraulické prídavné zariadenia od spoločnosti Atlas Copco. Drviace lyžice nie sú náročné na údržbu: štandardom je 30-hodinový interval mazania a iba dva mazacie body.

Všetky dôležité časti majú dlhú životnosť, a to aj pri extrémnych zaťaženiach. Čeľuste lyžice, ktoré sú vystavené najväčšiemu zaťaženiu, využívajú systém rovnomerného opotrebovania. Dajú sa obrátiť, horné a spodné čeľuste možno zameniť a jednotlivé čeľuste možno otočiť o 180 stupňov, aby sa dala využiť aj ich zadná časť.

Sortiment drviacich lyžíc pozostáva zo štyroch typov s prevádzkovou hmotnosťou 1500 – 4900 kg, ktoré možno použiť na akomkoľvek bagri s hmotnosťou nad 12 ton.

Pozrite si prospekty novej drviacej lyžice od spoločnosti Atlas Copco.Viac informácií : Ing. Jozef Parobok - ISOP, tel. 0905 627 141, Tomáš Broczko tel. 0915 984 335

Nástroje pre hydraulické búracie kladivá

Essential MB hydraulic breaker range

Medium Breakers Essential MB

Hydraulické kladivo Atlas Copco SB 302

Servisná a predajná akcia na motorové kladivá

Ďalšie technické alebo obchodné otázky Vám rád zodpoviem po konkrétnom dopyte.
S pozdravom Tomáš Broczko, ISOP, 0915 984 335, broczko@isop.skwww.isop.internet123.sk


Viacúčelové náradie pre vyššiu produktivitu


 

Drviče Zvolen - banská technika, stavebné nástroje Odoslať priateľovi       Kontaktujte nás